5:7
    Markéta KABEŠOVÁ
    (Vacková)

Banes Florbal Soběslav - SK BIVOJKY LITVÍNOV 5:7
branky: 22. Andrea Dostálová, 26. Marie Langová, 39. Hana Kostečková, 58. Andrea Dostálová, 58. Markéta Kabešová - 4. Lada Flachsová, 17. Lucie Kalinová, 19. Tereza Urbášková, 30. Tereza Urbášková, 38. Adéla Cukrová, 43. Lada Flachsová, 57. Lucie Kalinová; rozhodčí: Jan Novotný - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jana Pavlíková 22 - Veronika Ziegelbauerová 33; po třetinách: 0:3, 3:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích (Martin Bělohlav): Gratuluji soupeři k vítězství, o výsledku utkání rozhodla první třetina, která se nám herně nepodařila. Děkuji za holkám za předvený výkon a divákům za podporu. Komentář trenéra hostí (Tomáš Arazim): Vyhrocené utkání, jsem rád, že jsme ho dotáhli do úspěšného konce. Loni jsme tyto zápasy prohrávali, letos je budeme vyhrávat. Děkuju moc holkam, že to vydržely.
57:48 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #9 Lucie Vacková (5:7)
57:32 Timeout Banes Florbal Soběslav
57:32 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #69 Andrea Dostálová, asistoval #22 Adéla Kubátová (4:7)
56:51 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:7
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #92 Lucie Kalinová, asistoval #17 Tereza Budská (3:7)
53:36 Domácí jsou v plném počtu
44:00 Hosté jsou v plném počtu
42:56 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:6
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová bez asistence (3:6)
40:00 Druhá část byla střelecky úspěšná pro domácí družstvo. Stav střel 17:7
38:17 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Hana Kostečková, asistoval #9 Lucie Vacková (3:5)
37:40 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #12 Adéla Cukrová, asistoval #17 Tereza Budská (2:5)
29:20 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #83 Tereza Urbášková, asistoval #92 Lucie Kalinová (2:4)
25:00 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:3
Vlastní branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #29 Marie Langová (2:3)
21:15 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #69 Andrea Dostálová, asistoval #18 Eliška Juhaňáková (1:3)
20:00 Po první třetině domácí budou muset hodně zabrat aby skore dohnaly. Poměr střel po první třetině je 15:14
18:04 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:3
16:07 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #92 Lucie Kalinová, asistoval #14 Michaela Neubergerová (0:2)
12:46 Hosté jsou v plném počtu
12:37 Domácí mají poměrně dost šancí, ale nedokáží zakončit
10:46 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
03:04 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #83 Tereza Urbášková (0:1)