• 59 58:02
    13:0
    (Šupáková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - ELITE PRAHA 13:0
branky: 8. Anna Niemcová, 14. Adéla Pantělejevová, 19. Zuzana Halfarová, 24. Anna Niemcová, 42. Michaela Šponiarová, 44. Adéla Pantělejevová, 46. Veronika Třinecká, 49. Petra Mandátová, 51. Veronika Třinecká, 54. Michaela Šponiarová, 55. Veronika Třinecká, 58. Anna Niemcová, 59. Michaela Šponiarová; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 5 - Martina Gécová 33, Lucie Zelená -1; po třetinách: 3:0, 1:0, 9:0
60:00 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 11 Niemcová, ELITE - 39 Hubáčková
60:00 Komentář asistentky trenéra domácích, Tamary Hašové: Po pomalejším začátku a i přes ospalejší druhou třetinu jsme se rozstříleli k šťastné třináctce. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. třetině 12:2, střely celkem 45:5
60:00 Vyjádření trenéra hostí, Michala Vojáčka: Jsme spokojeni s některými úseky hry, kdy nám fungovala obrana a získávali jsme hodně míčků. Do příštího utkání musíme zlepšit hru do útoku a vyvarovat se kolapsu v poslední třetině. Nicméně máme na čem stavět. Gratuluji soupeři k vítězství a přeji hodně úspěchů na Poháru mistrů.
58:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #25 Ivana Šupáková (13:0)
58:02 Aby se to nepletlo, tak hattrick (dokonce v rámci jedné třetiny) završuje i Šponiarová.
57:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Anna Niemcová, asistoval #88 Alžbeta Ďuríková (12:0)
57:28 První bod v dresu Vítkovic si připisuje i letní posila Ďuríková, jedná se o asistenci na třetí gól Niemcové.
54:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (11:0)
54:35 Enenkelová završuje hattrick.
53:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #8 Adéla Pantělejevová (10:0)
53:19 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Lucie Zelená družstva ELITE PRAHA
53:19 Po desátém gólu domácích Elite mění brankářky. Do branky nastupuje Zelená.
53:19 Kanonáda domácích pokračuje. Další krásná akce na jeden dotek končí gólem Šponiarové.
52:11 Střelu Denkové bez problémů lapila Kubíčková.
50:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (9:0)
50:28 Enenkelová přesně trefila krosovou přihrávku Hanzlíkové.
48:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Petra Mandátová, asistoval #19 Veronika Třinecká (8:0)
48:08 Mandátová povedenou střelou prolomila svou střeleckou smůlu pro změnu ze druhé třetiny.
45:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:0
45:09 Enenkelová si vyběhla na střed a umístěnou střelou k tyči přidává další gól.
43:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Adéla Pantělejevová, asistoval #25 Ivana Šupáková (6:0)
43:48 Pohledná kombinace domácích vyústila v prozatím nejkrásnější gól zápasu.
41:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #29 Kamila Paloncyová (5:0)
41:10 Ale skóre se mění na druhé straně. Složitou cestou se míček dostal ke Šponiarové, která prolomila střeleckou smůlu z první třetiny.
40:45 Chybu domácí obránkyně Paloncyové nevyužila Divišová.
40:20 Hostující Šmídová zahajuje třetí část střelou těsně mimo.
40:00 Střely ve 2. třetině 18:2
38:35 Druhá třetina probíhá podobně jako ta první. Domácí tvoří hru a vytvářejí si šance a hosté pozorně a úporně brání
36:43 Po několikáté to v posledních třech střídáních zkusila Mandátová. Zatím se pouze zastřeluje.
35:00 Dnešní utkání sleduje 68 diváků.
34:47 Hanzlíková nešťastně vytáhla možná gólový pokus Ďuríkové.
33:32 Pantělejevová si vyměnila míček s Halfarovou a druhá jmenovaná přestřelila odkrytou kasu.
30:57 Do zatím největší šance Elite se dostala rychlonohá Hubáčková. Napoprvé ji vychytala Kubíčková a z dorážky již zamířila nad.
28:41 Mandátová si rychle stáhla míček zpoza branky a rychlou střelou trefila břevno.
26:37 A o chvíli později Divišová zakročila obdobným způsobem proti ráně Ferenčíkové.
26:03 Radová zblokovala střelu Ďuríkové
23:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Anna Niemcová, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (4:0)
23:09 Hanzlíková perfektně předložila míček Niemcové, která se ani podruhé z obdobné pozice nemýlila.
22:41 Ferenčíková připravila šanci pro Pantělejevovou, tu ale vychytala Gécová
21:37 Druhý zákrok v dnešním utkání si připisuje Kubíčková.
20:29 V úvodní části druhé třetiny těsně přestřelila Hanzlíková.
20:00 Střely v 1. třetině 15:1
19:43 I závěr první části se odehrává v režii domácích.
18:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Zuzana Halfarová, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (3:0)
18:42 Ferenčíková předložila Halfarové před prázdnou branku..
15:25 O občasný vzruch v obraně domácích se stará Hubáčková
13:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Adéla Pantělejevová, asistoval #4 Petra Hložanková (2:0)
13:02 Pantělejevová přesně trefila výbornou přihrávku Hložankové a procedila míček pod nohou Gécové.
11:43 Střelu Šponiarové do horního rohu výborně vytáhla Gécová
10:14 Ratajová ani Pantělejevová netrefily míček ideálně a tak se skóre nemění.
09:02 Převaha domácích pokračuje.
07:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Anna Niemcová, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:0)
07:35 Enenkelová našla na středu volnou Niemcovou, která neměla problém otevřít střelecký účet nové sezóny.
06:16 Střela Hložankové je zblokována obranou Elite
05:03 Michaela Šponiarová napálila pouze boční síť
03:21 Hubáčková přerušila útočnou akci domácích ale je jí pískána vysoká hokejka.
01:40 Gécová chytá střelu Ferenčíkové, byť jí clonila ve výhledu Ratajová.