2
    Jan HATAŠ
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

FD Teplice - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:13
branky: 54. Stepan Pronin, 57. Ondřej Pšenička - 10. Tomáš Novotný, 14. Michal Hruška, 15. Matyáš Malkus, 20. Tomáš Novotný, 31. Štěpán Indra, 32. Jakub Bernat, 37. Martin Prunner, 39. Adam Roháč, 39. Štěpán Novák, 41. Tomáš Novotný, 41. Jan Urych, 45. Štěpán Indra, 50. Martin Prunner; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Procházka; vyloučení: 7:2; využití: 1:2; diváků: 167; zásahy brankářů: Zdeněk Pošík 31 - Matěj Habart 10; po třetinách: 0:4, 0:5, 2:4
60:00 Komentář hostů Severa Martin (Trenér): Děkujeme soupeři za dobře odpořádaný zápas, divákům za podporu a těšíme se na další zápas.
60:00 Komentář domácích Dolejší Pavel (Vedoucí): Utkání pro naše hráče velmi náročné, ale i přes vysoké skóre jsme si dokázali, že můžeme v klidu hrát s jakýmkoliv soupeřem. Spousta povedených pasáží. Zapojení našich nejmladších je obrovským plusem a jsme rádi, jak to zvládli se ctí. Děkujeme divákům, rozhodčím a soupeři. Jedeme dál, cíl je cesta.
60:00 Střely ve 3. části: 2:13
59:54 Vyloučen hráč #82 Jan Hataš družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
59:20 Vyloučen hráč #69 Matěj Kubík družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
57:48 Vyloučen hráč #77 Jakub Niče družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
56:42 GÓL FD Teplice! 2:13
Branku družstva FD Teplice vstřelil #18 Ondřej Pšenička, asistoval #82 Jan Hataš (2:13)
56:42 Teplická hala se opět třese protože Jan Pšenička trefuje!
56:20 Skvělý doběh Blahouta
53:05 Obrovská euforie na straně domácích protože Stepan Pronin dává první branku domácího celku
53:04 GÓL FD Teplice! 1:13
Branku družstva FD Teplice vstřelil #71 Stepan Pronin, asistoval #34 Matěj Dej (1:13)
51:29 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
51:23 Tepličtí ve velké šanci ale neproměnují
50:40 Malkus je stále pod dozorem zdravotníka a nevypadá to pro něj dobře
49:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Martin Prunner, asistoval #37 Štěpán Novák (0:13)
48:24  Čistý hit domácího hráče což se hostím nelíbí protože Malkus stále leží za mantinelem
47:22 Vyloučen hráč #17 Ondřej Rejcha družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:22 Rejcha zavezl míček do útočného území ale provinil se vrážením
46:25 Tepličtí se snaží kombinovat na území hostů, to se jim ale zatím moc nedaří
44:48 Vyloučen hráč #24 Michal Hruška družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
44:48 Máme tu první přesilovku domácích
44:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #98 Filip Rathouský (0:12)
42:31 Pražané trefují konstrukci
40:57 Jan Urych dává hned v závěsu další branku utkání a tak je stav už 11:0 pro Spartu
40:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Urych bez asistence (0:11)
40:20 Z velké šance domácích se stala velká šance hostí a Tomáš Novotný si připisuje HATTRICK!
40:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #33 Jakub Bernat (0:10)
40:01 1. formace Teplických vyhrála vhazování
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
39:52 Výborný zákrok Pošíka a tak je stav stále 0:9 z pohledu Teplic
38:24 Po jedné brance padla po pár vteřinách další a tak je stav už 9:0 pro Spartu
38:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák bez asistence (0:9)
38:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #68 Lukáš Mitera (0:8)
36:17 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Martin Prunner, asistoval #87 Jan Urych (0:7)
35:34 Vyloučen hráč #99 Roman Rathouský družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
35:14 Sudí signalizuje další vyloučení na straně domácích
31:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #33 Jakub Bernat, asistoval #97 Matyáš Malkus (0:6)
31:20 Malkus uzavírá svůj pomyslný bodový hattrick další asistencí a Bernát mění skore už na 6:0 z pohledu hostujícího celku
30:03 Indra trefuje skulinku mezi nohou a tyčí Pošíka a tak tu je další branka hostí
30:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #78 Adam Roháč (0:5)
29:25 Hráč s číslem 78 netrefuje odkrytou branku Pošíka
28:19 Vyloučen hráč #28 Marek Hradecký družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
27:50 Dnešnímu zápasu na severu Čech přihlíží 167 diváků.
25:45 Kubík krásně obehrál protihráče až se z toho urojila krásná šance ale stav zůstává stejný
24:52 Hataš mířil svou přihrávku na spoluhráče ale nakonec neuspěšně
23:49 Malkus zdržel míček na pár sekund za brankou domácích ale gol z toho nepadl
22:34 Dej sám na bránu ale hráč hostů ho na poslední chvíli zastavil
21:27 Sparta se drží na straně domácích
20:00 Střely v 1. části: 6:19
19:43 Velká chyba domácích a opět se prosazuje Novotný
19:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #97 Matyáš Malkus (0:4)
19:30 Rejcha zavezl míček do utočného pásma
17:58 Krásná střela domácích ale opět pouze na brankářovi hrudi
17:08 Blahout výborně před brankou hostí
16:46 Fantastické obranné zákroky Kubíka
16:10 Niče se snažil o zadovku na Hradeckého ale neuspěšně
14:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #97 Matyáš Malkus, asistoval #29 Martin Prunner (0:3)
14:10 Malkus krásnou střelou dostává pražské S do tří brankového vedení
13:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #24 Michal Hruška, asistoval #68 Lukáš Mitera (0:2)
13:13 Hruška vymetl pavučiny v bráně a je tu další změna stavu
12:34 Domácí se ubránili a tak je stav stále 0:1
12:09 Velká šance hostujících
10:31 Vyloučen hráč #40 Tomáš Kužel družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #29 Martin Prunner (0:1)
09:03 Tomáš Novotný přihrávku přímo před bránu neodmíta a tak jde tým Sparty do vedení
08:05 Další střela Sparty a máme tu tyč i na druhé straně
07:10 Oba celky předvádí zatím velmi solidní výkony.
06:05 Mrázek pálí z velké dálky a trefuje pouze hostujícího hráče
04:38 Proninova střela trefila pouze brankáře hostí
02:18 Hostující brankář si dobře postavil bránu protože střela domácích trefila pouze levou tyč.
01:16 Velká šance domácích.
00:18 První střelu zápasu si připisují hosté.
00:01 První vhazování náleží Spartě.