Karas věšel vingly! Šílená krádež Liberce, Blečí kombinatorika. Besta potopil bývalý tým

hráči Liberce po gólu | foto: FBC Liberec

Livesport Superliga uzavřela s koncem měsíce ledna své 22. kolo, v němž došlo na zajímavé výsledky. Velmi těsný souboj svedli florbalisté ostravského FBC a Královských Vinohradů, který dopadl těsnou výhrou Ostravy 2:1 zařízené v 56. minutě. Šílený zápas se odehrál mezi Pardubicemi a Libercem, v němž Sokoli vedli ještě tři minuty před koncem třetí třetiny, ale vítězství 5:4 nakonec po velkém obratu bral liberecký kádr. V jednoznačnějším duelu si Sparta poradila s Karlovými Vary 7:2 a Bohemka rozstřílela Českou Lípu patnácti trefami. Tři body za výhru brali také Black Angels, kteří porazili BUTCHIS. V televizním šlágru kola pak výhru a tím také druhé místo superligové tabulky ukořistila Mladá Boleslav.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
SOKOLI Pardubice - FBC Liberec 4:5 (1:2, 1:0, 2:3)
ACEMA Sparta Praha - FB Hurrican Karlovy Vary 7:2 (1:1, 2:1, 4:0)
FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa 15:6 (3:2, 6:1, 6:3)
BLACK ANGELS - BUTCHIS 11:3 (3:0, 4:1, 4:2)
Předvýběr.CZ Florbal MB - 1.SC TEMPISH Vítkovice 10:4 (2:1, 4:2, 4:1)