Muži uzavírají EFT soubojem s domácími Švýcary. Zápas jim utíká

Češi v souboji se Švýcary | foto: Matěj Pašek

Čechy čeká poslední zápas v rámci turnaje Euro Floorball Tour 2024, v němž vyzvou domácí Švýcarsko. Duel startuje v 15 hodin.

Na první branku utkání se čekalo do poloviny úvodní periody. V čase 09:56 totiž skóre otevřel Švýcar Deny Kanzig, který se uvolnil na střed velkého brankoviště a zakončoval z první. Vedení ale jeho týmu vydrželo pouhých 25 vteřin, neboť něco podobného předvedl na druhé straně Patrik Suchánek, který zakončoval naprosto osamocen, a bylo srovnáno.

Ve druhé periodě ale Švýcaři využili hnacího motoru svého domácího publika a dvěma brankami v rozmezí jedné minuty se dostali do náskoku 3:1. Jako první se z gólu radoval Jan Nicolas Zaugg, který zvládl skórovat i při pádu na kolenou. O minutu později zase Lukáše Bauera překonala dalekonosná rána Hermleho.

Švýcarsko - Česko -:- (1:1, 3:0, -:-)