Mizérie Chodova trvá! Lípa jej rozstřílela třinácti brankami

Livesport Superliga neodpočívala ani na začátku pracovního týdne a v úterý tak diváky čekal střet Chodova a České Lípy.

1 minute

30.9.2024
Highlights

Liberecká devítka, ostravské derby pro FBC a neporazitelnost Bohemky

O posledním kompletním zářijovém týdnu došlo v Livesport Superlize k předehrávce třetího kola. V rámci čtyř zápasů v průběhu čtvrtka až neděle došlo na zajímavé výsledky. V derby o Ostravu se prodlužovalo a vítězství nakonec ukořistili florbalisté ostravského FBC, za které rozhodl Filip Šubert gólem v 62. minutě. Velkou přestřelku přinesl souboj Pardubic a Liberce, v němž padlo dohromady sedmnáct branek. Vítězství 9:8 po prodloužení zde nakonec urval liberecký kádr. Souboj nováčků ovládlo Kladno, které sestřelilo Bulldogs 7:5 a Bohemka prodloužila svou neporazitelnost na tři zápasy. Klokani tak nyní s devíti body vévodí superligové tabulce.

1 minute

29.9.2024
Summary

Bohemians stále neporaženi, sérii prodloužili ve Varech

Stoprocentní bilance klokanů pokračuje. Ani na západě Čech nezaváhali florbalisté Bohemians, kteří si připsali třetí výhru v novém ročníku Livesport Superligy. Tentokrát nasázeli 12 branek do sítě Karlových Varů, domácí se ovšem dlouho drželi na poměrně nadějném skóre. Klíčová pasáž přišla až v poslední části utkání, kdy Pražané trestali každou chybičku soupeře.

1 minute

28.9.2024
Summary

Kladno ovládlo souboj nováčků, divokou přestřelku Pardubic s Libercem rozhodlo až prodloužení

Sváteční sobota 28. září nabídla dva zápasy 3. kola Livesport Superligy. Kladno vyhrálo poprvé od návratu do superligy, když si poradilo s brněnskými Bulldogs, druhým nováčkem soutěže. Liberec v prodloužení rozhodl sedmnáctigólovou přestřelku proti Pardubicím a zůstává neporažen.

2 minutes

26.9.2024
Summary

Ostravské FBC přetlačilo Vítkovice v prodloužení!

Ve čtvrtek 26. září se mezi sebou v rámci třetího kola Livesport Superligy utkaly ostravské celky. Po vyrovnaném utkání se jako první v prodloužení prosadilo domácí FBC, které tak vybojovalo velmi cennou výhrz.

1 minute

23.9.2024
Highlights

Mladík Krejča spasil Spartu čtyřmi góly! Sólo parádička Doležala, vítkovický šok na SKV

Také nejvyšší mužská soutěž přinesla o víkendu spoustu zajímavých výsledků. Nutné body získali klokani z Bohemians, kteří porazili superligového nováčka z Kladna 9:3. Překvapivou výhru vybojovali florbalisté SKV, kteří porazili Vítkovice 7:6 v prodloužení nebo BA Sokoli Pardubice, kteří si vyšlápli na Chodov výhrou 3:1. Kuriózní bylo toto vítězství proto, že všechny tři branky svého týmu dal pouze Vilém Doležal. Liberec si poradil s Karlovými Vary a Sparta měla co dělat, aby přetlačila ostravské FBC.

1 minute

22.9.2024
Summary

Sparta se zapotila proti Ostravě, devět gólů nasázel Liberec Varům

Jak v prvním kole, tak to šlo i ve druhém. Hráči Sparty a Liberce navázali na minulé výhry a z úvodu Livesport Superligy vytěžili plný počet bodů. Severočeši opanovali poslední třetinu v Karlových Varech, zatímco Pražané se trápili až do posledních chvil doma s Ostravou.

2 minutes

21.9.2024
Summary

SKV okradlo Vítkovice o dva body! Doležal předvedl one-man show

Livesport Superliga v sobotu pokračovala druhým kolem základní části, v němž Bohemku čekal souboj s Kladnem, SKV s Vítkovicemi a Chodov vyzval Pardubice.

2 minutes

18.9.2024
Summary

Superligový nováček z Brna statečně bojoval, ale mistra neskolil

Tatran Střešovice vyzval ve středu 18. září v rámci druhého kola Livesport Superligy Bulldogs Brno.

1 minute

18.9.2024
Preview

Víkendový program: Pešat proti svým, poprvé v akci Dobruška. Kdo se zvedne v 1. lize?

Už středeční předehrávkou mezi Tatranem a Bulldogs Brno začal víkendový program v elitních soutěžích, který protkne také Pohár mistrů. Na co se tedy lze těšit?