O prvním říjnovém dni se hrálo také v nejvyšší ženské lize, kde brněnské derby hostily Židenice.

Mizérie Chodova trvá! Lípa jej rozstřílela třinácti brankami

Livesport Superliga neodpočívala ani na začátku pracovního týdne a v úterý tak diváky čekal střet Chodova a České Lípy.

1 minuta

dnes
Nominace

Čechy čeká poslední prověrka před Malmö. Na EFT ve Finsku budou hrát v Turku i v Raumě

Reprezentace vyrazí na turnaj Euro Floorball Tour, který budou neobvykle hostit hned dvě finská města, Turku a Rauma. Na poslední přípravu před světovým šampionátem odjede český tým bez některých opor. Obnovenou zápasovou premiéru pak prožije velezkušený Milan Tomašík.

4 minuty

dnes
Novinka

Semifinále Champions Cupu: Ženské týmy čekají švédské mise, Bolka vyrazí do Finska

Velký úspěch zaznamenaly české týmy v Poháru mistrů a mistryň. Hned tři z nich proklouzly do semifinále a dokonce již poznaly své soupeřky a soupeře. Všechny tři čeká cesta na sever Evropy.

6 minut

včera
Novinka

Tři české týmy v osudí! Na koho mohou narazit v semifinále Poháru mistrů a mistryň?

Uplynulý víkend nabídl velký příval radosti. Hned tři ze čtyř týmů pronikly do semifinále Poháru mistrů a de facto tak oplatily svým švýcarským protivníkům loňský neúspěch. Už v úterý 1. října proběhne los semifinálových sérií.

4 minuty

včera
Sestřihy

Chodov spasila čtyřbodová Skoková, Bohemka kousala Ostravu, jasný zářez pro Tatran

O víkendu se hrálo také v ČEZ Extralize, která odehrála pět utkání. Třinec v nich zapsal první vítězství v nové sezoně, když porazil Liberec 6:3. O pár dní později se mu ale vůbec nedařilo proti Bulldogs Brno, které tak vstoupily do extraligového ročníku 2024/25 jasnou výhrou 5:0. Ostravské FBC se trápilo s Bohemians, které porazilo až v nastaveném čase a Chodov měl ve svém utkání také co dělat. V přetahované proti Liberci nakonec zvítězil 7:6 díky čtyřem bodům Nikoly Skokové. Naopak jasnou výhru si připsal Tatran, který porazil Dobrušku 10:1.

1 minuta

včera
Sestřihy

Liberecká devítka, ostravské derby pro FBC a neporazitelnost Bohemky

O posledním kompletním zářijovém týdnu došlo v Livesport Superlize k předehrávce třetího kola. V rámci čtyř zápasů v průběhu čtvrtka až neděle došlo na zajímavé výsledky. V derby o Ostravu se prodlužovalo a vítězství nakonec ukořistili florbalisté ostravského FBC, za které rozhodl Filip Šubert gólem v 62. minutě. Velkou přestřelku přinesl souboj Pardubic a Liberce, v němž padlo dohromady sedmnáct branek. Vítězství 9:8 po prodloužení zde nakonec urval liberecký kádr. Souboj nováčků ovládlo Kladno, které sestřelilo Bulldogs 7:5 a Bohemka prodloužila svou neporazitelnost na tři zápasy. Klokani tak nyní s devíti body vévodí superligové tabulce.

1 minuta

29.9.2024
Souhrn

Prodloužení pro Znojmo a Ústí, první ligu vede Hradec

Hned čtveřice devítibodových týmů se pohybuje v popředí první ligy. I přes prohru s Kopřivnicí patří čelo soutěže Hradci Králové, který pronásledují právě Vikings. Jihomoravské derby urvalo v prodloužení Znojmo, základní hrací doba nestačila ani Ústí a poprvé se musel smířit s porážkou Hattrick Brno. Co přinesly další zápasy čtvrtého kola?

3 minuty

29.9.2024
Souhrn

Bohemians stále neporaženi, sérii prodloužili ve Varech

Stoprocentní bilance klokanů pokračuje. Ani na západě Čech nezaváhali florbalisté Bohemians, kteří si připsali třetí výhru v novém ročníku Livesport Superligy. Tentokrát nasázeli 12 branek do sítě Karlových Varů, domácí se ovšem dlouho drželi na poměrně nadějném skóre. Klíčová pasáž přišla až v poslední části utkání, kdy Pražané trestali každou chybičku soupeře.

1 minuta

29.9.2024
Souhrn

Ostravanky přetlačily Bohemku, těsně zvítězil i Chodov

Čtveřici zápasů přinesla nedělní ČEZ Extraliga žen, která měla na programu třetí kolo. Začalo se soubojem Ostravy s Bohemians, v němž rozhodovalo o dvou bodech pro FBC až prodloužení. Žádná snadná práce nečekala ani na Chodov v Liberci, zatímco vydařenou premiéru v základní části absolvovaly Bulldogs Brno. Nováček z Dobrušky pak vysoko podlehl střešovickému Tatranu.