Krajské finále Ústecko - kluci
Datum turnaje
31.01.2024
Začátek turnaje
08:45
Počet skupin
2
Počet týmů
10
Kategorie
Chlapci - ČEPS
Kraj
Ústecký kraj
Region
Chomutov
Místo konání
MSH Chomutov
Kontaktní osoba
petr Neumaier
Účastníci turnaje
Zápasy
Skupina | Termín | Čas | Soupeř 1 | Soupeř 2 | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
A | 31.01.2024 | 08:45 | Základní škola Podbořany, Husova 276 | Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem 150, příspěvková organizace | 3:5 |
B | 31.01.2024 | 08:45 | Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace | Základní škola Krátká Klášterec nad Ohří | 2:0 |
A | 31.01.2024 | 09:10 | Zš Havlíčkova | Základní škola Dr. Miroslava Tyrše | 7:2 |
B | 31.01.2024 | 09:10 | Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. | Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968 | 5:4 |
A | 31.01.2024 | 09:35 | Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 | Základní škola Podbořany, Husova 276 | 10:2 |
B | 31.01.2024 | 09:35 | ZŠ Litoměřice, Na Valech | Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace | 2:2 |
A | 31.01.2024 | 10:00 | Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem 150, příspěvková organizace | Zš Havlíčkova | 3:4 |
B | 31.01.2024 | 10:00 | Základní škola Krátká Klášterec nad Ohří | Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. | 0:5 |
A | 31.01.2024 | 10:25 | Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 | Základní škola Dr. Miroslava Tyrše | 4:4 |
B | 31.01.2024 | 10:25 | ZŠ Litoměřice, Na Valech | Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968 | 0:4 |
A | 31.01.2024 | 10:50 | Základní škola Podbořany, Husova 276 | Zš Havlíčkova | 4:10 |
B | 31.01.2024 | 10:50 | Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace | Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. | 2:4 |
A | 31.01.2024 | 11:15 | Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem 150, příspěvková organizace | Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 | 1:4 |
B | 31.01.2024 | 11:15 | Základní škola Krátká Klášterec nad Ohří | ZŠ Litoměřice, Na Valech | 4:3 |
A | 31.01.2024 | 11:40 | Základní škola Dr. Miroslava Tyrše | Základní škola Podbořany, Husova 276 | 11:1 |
B | 31.01.2024 | 11:40 | Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968 | Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace | 3:3 |
A | 31.01.2024 | 12:05 | Zš Havlíčkova | Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 | 4:7 |
B | 31.01.2024 | 12:05 | Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. | ZŠ Litoměřice, Na Valech | 5:1 |
A | 31.01.2024 | 12:30 | Základní škola Dr. Miroslava Tyrše | Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem 150, příspěvková organizace | 6:1 |
B | 31.01.2024 | 12:30 | Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968 | Základní škola Krátká Klášterec nad Ohří | 4:4 |
A | 31.01.2024 | 12:55 | Zš Havlíčkova | Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. | 3:6 |
A | 31.01.2024 | 13:10 | Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 | Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968 | 4:3 |
A | 31.01.2024 | 13:35 | Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 | Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. | 4:5 |
Tabulka - A
# | Tým | Zápasů | Výher | Remíz | Proher | Bodů | Postupující |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | |
2 | Zš Havlíčkova | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | |
3 | Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | |
4 | Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem 150, příspěvková organizace | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | |
5 | Základní škola Podbořany, Husova 276 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Tabulka - B
# | Tým | Zápasů | Výher | Remíz | Proher | Bodů | Postupující |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | |
2 | Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | |
3 | Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | |
4 | Základní škola Krátká Klášterec nad Ohří | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | |
5 | ZŠ Litoměřice, Na Valech | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | B | B% | BV | BO | BR | Aktuální forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
2. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
3. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
4. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
5. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
6. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
7. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
8. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
9. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
10. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
11. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
12. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
13. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P | |
14. | Technology Florbal MB TMB | 26 | 24 | 1 | 0 | 1 | 74 | 94,8 | 216 | 72 | 144 | V V R P P |
[content]
[content]
[content]